Güncel Bursa

“10. Alkışı Hakedenler Ödülleri” 18 Haziran’da sahiplerini buluyor

IRU GENEL BAŞKANI YUSUF ERBAŞ, BU YILKİ TEMALARININ SANAT VE TURİZM OLDUĞUNU BELİRTEREK, “İSLAMAFOBİ FİLMİYLE BÜYÜK SES GETİREN HOLLYWOODLU YÖNETMEN ÖMER SARIKAYA DA TÖRENE KATILACAK, ÜLKEMİZİ TANITMAK İÇİN DAHA ÇOK PROJELER GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ. YABANCI BASININ TÖRENİMİZE İLGİSİ İÇİNDE MUTLUYUZ” DEDİ.

“10. Alkışı Hakedenler Ödülleri” 18 Haziran’da sahiplerini buluyor
35 views
14 Haziran 2019 - 18:42

Uluslararası Radyocular Birliği ( IRU) tarafından düzenlenen 10. Uluslararası Alkışı Hakedenler Ödülleri 18. Haziran’da düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak.

Gölbaşı Vilayetler Evi’nde düzenlenecek ödül törenine Türk dünyasının yıldızı Azerin, Türkiye’den Sinan Akçıl, Turgay Başyayla ve Taylan Ülger’in katılması bekleniyor. IRU Genel Başkanı Yusuf Erbaş, bu yılki temalarının sanat ve turizm olduğunu belirterek, “İslamafobi filmiyle büyük ses getiren Hollywoodlu yönetmen Ömer Sarıkaya da törene katılacak, Ülkemizi tanıtmak için daha çok projeler gerçekleştireceğiz. Yabancı basının törenimize ilgisi içinde mutluyuz” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Guncelbursa.com İHA Abonesidir. İhlal bildirimleri için abuse@guncelbursa.com - Alt Yapı: Yel Medya