Güncel Bursa

60 ülkeden iş adamları İnsanı Junioshow Fuarı’na geliyor

BURSA TİCARET VE SANAYİ ODASI, TÜYAP BURSA FUARCILIK A.Ş. VE BEBE ÇOCUK KONFEKSİYONU SANAYİCİ VE İŞADAMLARI DERNEĞİ (BEKSİAD) İŞ BİRLİĞİYLE DÜZENLENEN JUNİOSHOW FUARI, 3 TEMMUZ ÇARŞAMBA GÜNÜ KAPILARINI AÇACAK.

60 ülkeden iş adamları İnsanı Junioshow Fuarı’na geliyor
62 views
01 Temmuz 2019 - 14:30

Bursa Tecim ve Endüstri Odası, TÜYAP Bursa Fuarcılık A.Ş. ve Bebe Çocuk Konfeksiyonu Sanayici ve İşadamları Derneği (BEKSİAD) iş birliğiyle düzenlenen Junioshow Fuarı, 3 Temmuz Çarşamba günü kapılarını açacak. Fuarda, BTSO Ticari Safari Projesi ve TÜYAP Bursa Fuarcılık A.Ş’nin katkılarıyla ortalama 60 ülkeden binden fazla iş adamı Bursalı firmalarla buluşacak.

Bebe çocuk konfeksiyonu sektöründeki yeniliklerin sergileneceği Bursa Internasyonal Bebe, Çocuk Hazır Giyim & Çocuk İhtiyaçları Fuarı (Junioshow), ziyaretçileriyle buluşuyor. Fuarda, hususi dekor stantlarda sonbahar-kış konsepti ürünleri görücüye çıkacak. BTSO’nun Tecim Bakanlığı destekleriyle bebe ve çocuk konfeksiyonu sektörüne yönelik yürüttüğü UR-GE projelerinin katkısıyla düzenlenen Junioshow, bu yıl da hem sektöre hem de şehir ve ülke ekonomisine katma kıymet sağlayacak.

BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Junioshow heyecanının bu yıl ikinci kez yaşanacağını söylemiş oldu. Ocak ayında düzenlenen Junioshow Fuarı’nda birçok alanda rekora imza atıldığını hatırlatan Başkan Burkay, “Bursa’nın sektördeki üretim ve tasarım standardını internasyonal arenaya tanıttığı Junioshow Fuarımız, Ocak ayında iştirâkçi sayısı, yabancı ziyaretçi sayısı ve toplam ziyaretçi sayısı benzer biçimde alanlarda kendi rekorunu kırmayı başardı. Oluşturduğu ticarî fırsatlarla firmalarımıza yeni iş bağlantılarının yolunu açan fuarımız, firmaların ihracatçı kimliğine güç kattı” dedi.

Junioshow’un internasyonal fuar takviminde yer aldığını ve global sektör profesyonellerince de ilgiyle takip edildiğini kaydeden Başkan Burkay, fuarda 150 firmanın stant açacağını söylemiş oldu. Bebe çocuk konfeksiyonu sektöründe Türkiye’nin üretim üssü Bursa’da Junioshow Fuarı heyecanının bu yıl ikinci kez başladığını dile getiren Başkan Burkay, “BTSO olarak her fuarda olduğu benzer biçimde Temmuz ayındaki fuar kapsamında da düzenleyeceğimiz alım heyeti organizasyonu ile fuara katılan firmalarımızı yabancı alıcılarla aynı masada buluşturacağız. Ticari Safari ve UR-GE projeleri kapsamında gerçekleştirilecek alım heyeti organizasyonu ile 60 ülkeden 1.000’den fazla yabancı alıcı üyelerimizle bir araya gelecek. Kıymetli destekleri dolayısıyla Tecim Bakanlığımıza, stratejik ortağımız TÜYAP Bursa ve BEKSİAD’a teşekkürlerimi sunuyor; Junioshow Fuarımızın sektörümüz, kentimiz ve ülkemiz adına hayırlı olmasını temenni ediyorum.” diye konuştu.

Fuar çerçevesinde 3-4 Temmuz tarihlerinde BTSO ana hizmet binasında B2B organizasyonu düzenlenecek. Fuar için Bursa’ya gelen yabancı misafirler ek olarak BUTEKOM ve BUTGEM ile Vişne Caddesi’nde bulunan firmaları ziyaret edecek.

Binin üstünde iş adamı fuarı ziyaret edecek. Yurt içinden ise İstanbul, Gaziantep, İzmir, Ankara ve Denizli başta olmak suretiyle 40’tan fazla şehirden gelecek sektör temsilcisi fuarda firmalarla iş birliği görüşmesi meydana getirecek.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Guncelbursa.com İHA Abonesidir. İhlal bildirimleri için abuse@guncelbursa.com - Alt Yapı: Yel Medya