Güncel Bursa

Başkan Demir: “Hizmette fark olmayacak”

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA DEMİR, CANİK İLÇESİNDE ÖNCE PARTİLİLERLE BİR ARAYA GELDİ, ARDINDAN BELEDİYE BAŞKANI İBRAHİM SANDIKÇI’YI ZİYARET ETTİ. DEMİR, “MİLLETE HİZMET EDEN HAYIRLA YAD EDİLİR. BİZLER DE İLÇE AYRIMI YAPMADAN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞACAĞIZ” DEDİ.

Başkan Demir: “Hizmette fark olmayacak”
49 views
25 Haziran 2019 - 17:48

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Canik ilçesinde ilkin partililerle bir araya geldi, peşinden Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı’yı ziyaret etti. Demir, “Millete hizmet eden hayırla yad edilir. Biz de ilçe ayrımı yapmadan gece gündüz çalışacağız” dedi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Canik AK Parti İlçe Başkanlığında partililerle buluştu, peşinden da Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı’yı ziyaret etti.

Başkan Mustafa Demir, ’iadeyi ziyaret’ programlarının ilkinde AK Parti Canik İlçe Teşkilatını ziyaret etti. İlçe Başkanı Ercan Eler ve partililerle bir araya gelen Başkan Mustafa Demir, “Bizim dönemimizde Canik ilçemiz oldukca daha iyi hizmetlere kavuşacak, pozitif yönde yönde bir değişiklik yaşayacak. Büyükşehir olarak ilçe ayrımı yapmadan her yere hizmet götürmenin çabası içinde olacağız. Millete hayırla hizmet eden hepimiz hayırla yad edilir. Biz teşkilatımızın her kademesindeki arkadaşlarımızla hizmetlerimize hizmet katmak için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz” diye konuştu.

“Gayretlerinize teşekkür ederim”

Canik’te parti teşkilatının tüm üyelerine, Hanım Kolları’na gayretleri için teşekkür eden Başkan Mustafa Demir, “Hepiniz seçim dönemimizde büyük gayretler içinde oldunuz. Bu partinin kuruluşunda, uzun senelerdir siyasetinde yer edinen bir ağabeyiniz olarak şunu söylemek isterim ki, ben de sizler için elimden gelen ne var ise halletmeye hazırım. Sizlerle devamlı kontakt halinde olacağız” şeklinde konuştu.

Belediyede ’hizmet’ zirvesi

Başkan Mustafa Demir peşinden, bununla beraber AK Parti Canik İlçe Başkanı Ercan Eler ile beraber, 31 Mart mahalli seçimlerinde ’belediye başkanı’ seçilen İbrahim Sandıkçı’yı makamında ziyaret etti. Başkan Demir, Sandıkçı ve Eler ile beraber Canik ilçesinde planlanan ve devam eden yatırım ve projelerle ilgili data alış verişinde bulunmuş oldu.

“Şehrimizin tüm katmanlarıyla uyumlu bir halde çalışacağız”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Büyükşehir Belediyesi ilçe belediyesi ayrımını ortadan kaldırarak, ilçemizin sorunları ile ilgili şehrimizin tüm katmanlarıyla uyumlu bir halde çalışacağız. Alt yapı, kentsel dönüşüm, gurup yol ağları, bayındır durumları, kanalizasyon, içme suyu benzer biçimde Büyükşehir Belediyemiz uhdesindeki hususları beraber istişare ederek, koordinasyon içinde toplumumuzun ortaklaşa sesine kulak vererek yapacağımız hizmetlerle ilgili yol haritamızı belirleyeceğiz. Ilk olarak asli işlerimizi önem sırasına gore tamamlamayı planlıyoruz. Bu vesile ile ziyaretleri ve armağanları için Başkanımıza teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Başkan Mustafa Demir, gerek partilerle buluşması gerekse belediye ziyareti öncesi ve sonrası Caniklilerle de selamlaştı, söyleşi etti. Başkan Demir, kendisine yakın ilgi ve sevgi gösterisinde bulunan vatandaşlara teşekkür ederek, “Canik’i oldukca daha ileri noktalara taşımak için çaba göstereceğiz. Bunu siz Caniklilerle beraber başaracağız” şeklinde konuştu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Guncelbursa.com İHA Abonesidir. İhlal bildirimleri için abuse@guncelbursa.com - Alt Yapı: Yel Medya