Güncel Bursa

Başkan Yılmaz esnafla iç içe

Başkan Yılmaz esnafla iç içe
61 views
08 Haziran 2019 - 22:10

Her hafta Yıldırım’ın farklı bir mahallesine ziyaretler gerçekleştirerek ilçe sakinleri ile bir araya gelen Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Bağlaraltı Mahallesi’nde esnaf ve bölge sakinleri ile bir araya geldi.

Çıktığı başkanlık yarışında ‘Sensiz Olmaz Yıldırım’ sloganıyla çalışmalar yürüten, sonrasında Yıldırımlıların teveccühleriyle göreve gelen Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, saha çalışmasını aralıksız sürdürüyor. Her hafta farklı bir mahallede vatandaşlar ve esnaf ile bir araya gelen Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, Hz. Ebubekir Cami’nde eda ettiği namazın ardından Bağlaraltı Mahallesi’nde esnaf ziyareti gerçekleştirerek hayırlı kazançlar diledi. Bir esnafın talebi üzerine iş yerinde bulunan masa tenisinin bir yanına geçen Başkan Yılmaz, rakibi ile mücadele etti. Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, rakibinin çok dişli olduğunu belirterek, zorlu bir mücadele gerçekleştiğini ifade etti. Yaklaşık 15 dakika süren karşılaşmanın ardından, masa tenisi mücadelesini rakibine karşı kaybeden Yılmaz, esnafı tebrik etti. Gerçekleşen ziyarette mahalle sakinleriyle de sohbet eden Başkan Yılmaz, bölge halkının talep ve önerilerini bizzat dinleyerek sorunları çözüme kavuşturdu.

‘BAŞKAN YILMAZ’DAN BİRLİKTELİK VURGUSU’

Halka hizmetin Hakka hizmet olduğunu dile getiren Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, “Yıldırım’a belediye başkanı olduğumuz günden itibaren başkanlık kapımız hemşehrilerimize sonuna kadar açıldı. Bizler gönüller yapmaya, gönüller kazanmaya geldik.  Zaman zaman bize gelmeyen kardeşlerimiz olabiliyor. Bizlere gelmeyenlere de bizler giderek sorun ve taleplerini dinliyoruz. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde en küçük sorunun bile kısa zamanda çözüme kavuşması noktasında ilgili birimlere talimat veriyoruz. Bizim için önemli olan hizmet ederken, insanımızın da gönlüne girmek, insanımıza dokunmak. Yıldırım’da hemşehrilerimizle yan yana, omuz omuza olmaya, onların dertlerini dinlemeye, sorunlarını çözmeye devam edeceğiz. Bizler bu göreve gelirken halka hizmeti Hakka hizmet olarak benimsedik. Hep beraber Yıldırım için çalışacağız. Bizim, Yıldırımlılara hizmet için çıktığımız yolda en önemli vizyonumuz ‘Sensiz Olmaz Yıldırım’dı. Bu söz ancak bir ekip ruhu ile hayat bulabilir. Bizim, ekip tasavvurumuz ise kaymakamlığımızdan, belediyemize, muhtarlarımızdan sivil toplum kuruluşlarımıza ve halkımıza Yıldırım’ın tüm bileşenleridir. Yıldırım’ı, ilçemizin sakinleriyle el ele vererek birlikte ihya ve inşa edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Başkan Yılmaz esnafla iç içe YB 1 2 300x200

Başkan Yılmaz esnafla iç içe YB 3 300x200

Başkan Yılmaz esnafla iç içe YB 7 1 300x200

Başkan Yılmaz esnafla iç içe YB 8 300x200

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Guncelbursa.com İHA Abonesidir. İhlal bildirimleri için abuse@guncelbursa.com - Alt Yapı: Yel Medya