Güncel Bursa

Bursa’da elektrikler gitti, yaşam durdu

BURSA’DA ANA TRAFODA ÇIKAN ARIZA SONUCU ELEKTRİKLER ŞEHİR GENELİNDE KESİLDİ. METRO SEFERLERİ DURDU. HAYAT DURMA NOKTASINA GELDİ.

Bursa’da elektrikler gitti, yaşam durdu
92 views
08 Temmuz 2019 - 14:10

Bursa’da ana trafoda çıkan arıza sonucu elektrikler kent genelinde kesildi. Metro seferleri durdu, yaşam durma noktasına geldi.

Türkiye Elektrik İletişim A.Ş.’nin (TEİAŞ) Ovaakça Mahallesi’ndeki ana trafosu arızalandı. Trafonun arızalanması sonucu Bursa genelinde elektrikler kesildi. Metro seferleri yapılamazken, ulaşım için ek otobüs seferleri başlatıldı.

Bursa Büyükşehir Belediyesinden izahat

Bursa Büyükşehir Belediyesinden meydana getirilen açıklamada, “Türkiye Elektrik İletim A.Ş.’ye (TEİAŞ) ilişik, Bursa’yı besleyen ana trafo merkezlerinden birinde meydana gelen arıza dolayısıyla Bursaray’da seferler durdu. Kesinti esnasında seyir halinde olan vagonlardaki yolcular sorunsuz bir halde tahliye edilirken, vatandaşların ulaşımda bir mesele yaşamaması sebebiyle Bursaray güzergahında ulaşım otobüslerle sağlanıyor” denildi.

Burulaş’tan da izahat geldi:

“Gerçekleşen elektrik kesintisi sebebiyle BursaRay seferlerimiz geçici süreliğine hizmet verememektedir. Yaşanmış olan aksaklık sebebiyle özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.”

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Guncelbursa.com İHA Abonesidir. İhlal bildirimleri için abuse@guncelbursa.com - Alt Yapı: Yel Medya