Güncel Bursa

Engelliler ata binerek stres attı

HEYECAN VE MUTLULUĞU BİR ARADA YAŞAYAN ENGELLİLER GÜNÜNÜN KEYFİNİ ÇIKARDI.

Engelliler ata binerek stres attı
275 views
19 Temmuz 2019 - 16:30

Nilüfer Belediyesi Bizim Ev Engelliler Toplumsal Yaşam Destek Merkezi katılımcıları, Mustafa Kemal Atatürk Şehir Ormanı’nda at binerek değişik bir deneyim yaşadı. Coşku ve mutluluğu bir arada yaşayan engelliler gününün tadını çıkardı.

Nilüfer Belediyesi Bizim Ev Engelliler Toplumsal Yaşam Destek Merkezi, eğitici ve öğretici atölyelerin yanı sıra, düzenlemiş olduğu etkinliklerle de katılımcılarının değişik deneyimler kazanmasına imkân sağlıyor. Bizim Ev katılımcıları güne, Mustafa Kemal Atatürk Şehir Ormanı’nda kahvaltı yaparak başladı. Tabiatın tadını çıkaran engelliler, at binerek de coşku ve mutluluğu bir arada yaşadı.

Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Sibel Özer de faaliyete katılarak, engellilerin heyecanına ortak oldu. Zihinsel ve Ruhsal Engelliler Derneği (ZEDEM) iş birliğiyle meydana gelen programda Bizim Ev katılımcıları, belirlenen parkurda ZEDEM gönüllüleri eşliğinde at binerek hoşça zaman geçirdi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Guncelbursa.com İHA Abonesidir. İhlal bildirimleri için abuse@guncelbursa.com - Alt Yapı: Yel Medya