Bikinili pozlarıyla gençlere meydan okudu

Bikinili pozlarıyla gençlere meydan okudu

Bikinili pozlarıyla yıllara meydan okuyan 57'lik oyuncu Aydan Şener: Filtre kullanmam, samimiyetsiz buluyorum!

96
0
PAYLAŞ

Yeşilçam’ın güzel kadınları arasında gösterilen ünlü oyuncu Aydan Şener, yıllara meydan okuyan görüntüsü ile ilgili çok samimi açıklamalarda bulundu. Bikinili pozlarıyla adeta genç kızlara taş çıkaran Şener, “Filtre asla kullanmam, samimiyetsiz buluyorum” dedi.

Çalıkuşu filmi ile Yeşilçam’a damga vuran oyuncular listesine adını altın harflerle yazdıran ünlü oyuncu Aydan Şener, Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Ünlü isim kendisine sorulan tüm sorulara samimi cevaplar verdi.

57 yaşında olmasına rağmen güzelliğiyle dillere destan olan Aydan Şener, “Ufak tefek dokunuşlar tabii ki mevcut, botoks gibi… Zaten ilk botoksumu 40 yaşında yaptırdım. Onun dışında hiç yerimde estetiğim yok” dedi.

BİKİNİLİ POZLARI HAKKINDA KONUŞTU

Ardından paylaştığı bikinili fotoğraflar hakkında açıklama yapan Aydan Şener, “Her sene bir mayolu poz paylaşabilirim, eğleniyorum; çok hoşuma gidiyor. Yadırganmıyor da. Çekiyorum, koyuyorum; düşünürsem koyamam, utanırım. Photoshop, filtre kullanmam samimiyetsiz buluyorum” dedi.

Uzun yıllardır hayatında kimse olmadığını ve kimseyi kolay beğenmediğini söyleyen Aydan Şener, “Hayatıma girecek kişiyi önce araştırırım” şeklinde konuştu.

Uzunca bir zamandır herhangi bir projede yer almayan usta oyuncu “Neden 40 yaşını geçinde tüm kadın oyunculara sadece anne rolü geliyor bunu bir türlü anlamış değilim. Belli bir yaştan sonra insanlar aşık olamaz, iş kadını olamaz gibi sadece anne rolleri. Bu benim çok sevdiğim bir iş ölene kadar çalışmak isterim” diye konuştu.

 

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK