Güncel Bursa

KPSS’de adaylar zaman içinde yarıştı

KPSS’DE ADAYLAR ZAMANLA YARIŞTI

KPSS’de adaylar zaman içinde yarıştı
26 views
14 Temmuz 2019 - 12:36

Kamu Mensubu Seçme Imtihanı (KPSS) Genel Kabiliyet-Genel Kültür Imtihanı’nda kapıların 10.00’da kapanması uygulaması sebebiyle adaylar zaman içinde yarıştı, bir aday ise saniye farkıyla sınava giremedi.

Yozgat’ta KPSS Lisans Genel Kabiliyet-Genel Kültür imtihanı heyecanı yaşandı. Imtihan merkezine gelen adaylar giriş belgeleri ve kimlikleri denetim edilerek salonlara alındı. Yozgat Bozok Üniversitesinde sınava giren adaylar, karayolları tarafınca üniversite yolunda meydana getirilen asfalt emekleri sebebiyle yolda uzun vasıta kuyruğu oluşturdu. Adayların sınava geç kalmaması için Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü ekipleri yoğun çaba gösterdi. Adaylar, sınava yetişmek için adeta zaman içinde yarıştı. Bazı adaylar saniye farkıyla içeriye girerken, bir aday bir dakika ile sınava giremedi. Yozgat’ın Sorgun kazasından sınava girmek için geldiğini ve yol yapım emek vermesi sebebiyle geç kaldığını söyleyen Adem Narinalp, “Trafik fazlaca sıkışıktı, arabayı da park edecek yer bulamadığım için sınava geç kaldım. Hayırlısı olsun” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Guncelbursa.com İHA Abonesidir. İhlal bildirimleri için abuse@guncelbursa.com - Alt Yapı: Yel Medya