Güncel Bursa

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Sinoplular Derneğini ziyaret etti

NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI RASİM ARI, İSTANBUL’DA BİNALİ YILDIRIM’A DESTEK TURLARI KAPSAMINDA SİNOPLULAR DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİ. ARI, “23 HAZİRAN’DA BİNALİ YILDIRIM’LA BİRLİKTE HEM İSTANBUL’U YENİDEN AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİ İLE HEM DE TRAFİK SORUNUNDAN ANLAYAN BİR BELEDİYE BAŞKANINA KAVUŞTURACAĞIZ” DEDİ.

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Sinoplular Derneğini ziyaret etti
25 views
20 Haziran 2019 - 22:12

Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, İstanbul’da Binali Yıldırım’a destek turları kapsamında Sinoplular Derneğini ziyaret etti. Arı, “23 Haziran’da Binali Yıldırım’la beraber hem İstanbul’u tekrardan AK Parti belediyeciliği ile hem de trafik sorunundan anlayan bir belediye başkanına kavuşturacağız” dedi.

23 Haziran’da gerçekleştirilecek İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerine sayılı günler kala, AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Talibi Binali Yıldırım’ın seçim kampanyasına destek vermek amacıyla İstanbul’a gelen Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Bağcılar’da bulunan Sinoplular Derneği’ni ziyaret eden Arı, dernek üyeleriyle bir araya geldi.

Vatandaşlardan Binali Yıldırım için destek isteyen Rasim Arı, “1 buçuk saattir yoldayız. Bir kez daha ifade etmek isterim ki, İstanbul’a ulaşımdan anlayan trafik sorununu çözen bir belediye başkanı lazım. 23 Haziran’da Binali Yıldırım’la beraber hem İstanbul’u tekrardan AK Parti belediyeciliği ile buluşturmak hem de trafik sorunundan anlayan bir belediye başkanına kavuşur. 2002 öncesinde bir çok kimse haberdar değil. Gençlerimiz bilhassa genç dönem 2002 öncesi bilhassa de İstanbul’da yaşayan kardeşlerimiz ise 94 öncesi İstanbul belediyeciliğinden haberdar değiller. Çöp, çukur ve çamurun olduğu bir şehirdi. O dönemde ben İstanbul’da yaşıyordum. Fakat bugün artık çağıl daha güzelleşmiş yeşillik bakımından hem suyu ve çamurundan arınmış güzel bir kent haline gelmiş bir İstanbul var. Sadece gençlerimizin 94 öncesinden haberdar olması için birincisi İstanbul’da varken 94 öncesiyle ilgili dostlarımızı bilgilendireceğiz. 2002’de ülkemizin ekonomik durumunu en iyi bilenlerden bir tanesiyim. Şu sebeple ben 2002 senesinde rahmetli Maliye Bakanı Kemal Unakıtan’ın danışmanıydım. O dönemde devraldığımız ekonomik verileri oldukça iyi biliyorum. Sadece bugün gelinen süreçte ara sıra ekonomiyle ilgili sıkıntılar var diye biz sitemde bulunan kardeşlerimize onu söylüyoruz. Keşke 2002 yılı öncesini durumu daha iyi bilsek ve daha iyi çözümleme etseydik. 17 senedir bizzat tanıma şerefine nail olduğum ve Türkiye’nin trafik problemi ve ulaşım sorununu çözen bir Binali Yıldırım benzer biçimde Anadolu insanı, mütevazı, espritüel ve bu şehirde 50 yılını geçirmiş, her şeyini borçlu olan bir belediye başkanımız var. Niçin Binali Yıldırım 23 Haziran’da bu şehrin insanlarını seçmesi gerektiğine dair kardeşlerimizle bir muhabbet ve söyleşi gerçekleştirdik” ifadelerinde bulunmuş oldu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Guncelbursa.com İHA Abonesidir. İhlal bildirimleri için abuse@guncelbursa.com - Alt Yapı: Yel Medya