Güncel Bursa

Parasız kurslarla hayallerine ulaştılar

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ VEDAT KAYA, “MALAZGİRT’TE 6 ÖĞRENCİ SPOR LİSESİ’Nİ KAZANDI” DEDİ

Parasız kurslarla hayallerine ulaştılar
26 views
14 Temmuz 2019 - 17:00

MUŞ (İHA) – Muş’ta 6 talebe, Malazgirt Kaymakamlığı ve İlçe Ulusal Eğitim Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan parasız kurslar yardımıyla hayallerindeki okulları kazanmıştır.

Malazgirt Kaymakamlığı ve İlçe Ulusal Eğitim Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan parasız kurslar, Malazgirtli gençlerin lise ve üniversite hayallerini gerçekleştirmelerine destek oluyor. Malazgirt Ulusal Eğitim bünyesinde oluşturulan parasız kurslara katılan 6 talebe, girdikleri sınavda başarı göstererek hayalini kurmuş oldukları okulları kazanmıştır.

Mevzuyla ilgili açıklamada bulunan Ulusal Eğitim Müdürü Vedat Kaya, “Parasız kurslarımıza fazlaca sayıda öğrencimiz kayıt yaptırarak sınavlara hazırlandılar. Spor Lisesi imtihanı için kurslara katılım elde eden öğrencilerimizden 6’sının spor lisesini kazanması bizim için gurur verici bir vaka. Ek olarak bir öğrencimiz de yedek olarak spor lisesini kazanmıştır” dedi.

Öğrencilerin sınavlara alanında uzman eğitmenlerin nezaretinde hazırlandıklarını dile getiren Kaya, başarıya ulaşmış olan öğrencilere ve bu başarıda emeği olan öğretmenlere teşekkür etti.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Guncelbursa.com İHA Abonesidir. İhlal bildirimleri için abuse@guncelbursa.com - Alt Yapı: Yel Medya