Güncel Bursa

Seçim yolculukları başladı

23 HAZİRAN’DAKİ İSTANBUL SEÇİMLERİ İÇİN GERİ SAYIMA GEÇİLİRKEN, BALIKESİR’İN EDREMİT İLÇESİNDEKİ TATİLCİLER VE SEÇMENLER DE DÖNÜŞ YOLCULUĞUNA BAŞLADI. CHP EDREMİT İLÇE BAŞKANLIĞI TARAFINDAN 2 BİN 551 KİŞİ 87 OTOBÜSLE İSTANBUL’A ULAŞTIRILACAK.

Seçim yolculukları başladı
8 views
20 Haziran 2019 - 17:30

23 Haziran’daki İstanbul seçimleri için geri sayıma geçilirken, Balıkesir’in Edremit ilçesindeki tatilciler ve seçmenler de dönüş yolculuğuna başladı. CHP Edremit İlçe Başkanlığı tarafınca 2 bin 551 şahıs 87 otobüsle İstanbul’a ulaştırılacak.

CHP Edremit ilçe örgütünün de 23 Haziran seçimleri için İstanbul’a toplam 87 otobüs kaldıracağı öğrenildi. Otobüslerin bir kısmı yola çıktı. CHP Edremit İlçe Başkanlığı tarafınca İstanbul seçimlerinde oy kullanacak toplam 2 bin 551 seçmenin ulaşımı sağlanacak.

CHP Edremit İlçe Başkanı Fatih Yılmaz, “Gelen talepler doğrultusuna Edremit’te bulunan, İstanbul seçimlerinde oy kullanacak yurttaşlarımızın ulaşımı için lüzumlu kolaylıkları sağlıyoruz. 2 bin 551 seçmenimizin Edremit’ten İstanbul’a ulaşımı için 87 otobüs ayarladık. İlk grubu yolcu ettik. Bu mevzuda bizlere desteklerini esirgemeyen, devamlı yanımızda olan Edremit Belediye Başkanımız Selman Hasan Arslan’a teşekkür ediyorum” dedi.

İstanbul’da seçim çalışmalarını sürdüren Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan ise yapmış olduğu açıklamada, “23 Haziran seçimleri için İstanbul’a toplam 87 otobüs 2 bin 551 seçmen götürerek kim bilir tüm Türkiye’ye öncülük eden CHP Edremit İlçe Başkanı Sayın Fatih Yılmaz nezdinde alın teri döken ve destek olan her insana oldukça teşekkür ediyorum. Bir oyun dahi oldukça kıymetli olduğu 23 Haziran seçimlerinde Ekrem İmamoğlu’na sonuna kadar destek olmaya ve demokrasimize haiz çıkmaya devam edeceğiz” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Guncelbursa.com İHA Abonesidir. İhlal bildirimleri için abuse@guncelbursa.com - Alt Yapı: Yel Medya