Güncel Bursa

TOBB’dan meclis üyelerine bilgilendirme semineri

BOLU TİCARET VE SANAYİ ODASI MECLİS ÜYELERİ, TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ (TOBB) TARAFINDAN 21-23 HAZİRAN 2019 TARİHLERİNDE “MECLİS ÜYELERİ BİLGİLENDİRME SEMİNERİ”NE KATILDI.

TOBB’dan meclis üyelerine bilgilendirme semineri
54 views
25 Haziran 2019 - 16:00

Bolu Tecim ve Endüstri Odası Meclis üyeleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafınca 21-23 Haziran 2019 tarihlerinde “Meclis Üyeleri Bilgilendirme Semineri”ne katıldı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafınca, meclis üyelerini bilgilendirmek amacıyla 3 gün devam eden seminer düzenlendi. TOBB tarafınca 21-23 Haziran 2019 tarihleri içinde meydana gelen Meclis Üyeleri Bilgilendirme Semineri’ne Bolu Tecim ve Endüstri Odası Yönetim Kurulu Başkanı Türker Ateş, Meclis Başkanı Halit Ergül, Meclis Başkan Yardımcıları Murat Koca ve Kayhan Perçin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Özkoparan, Yönetim Kurulu Üyeleri Abdullah Alemdar ve İlkay Bayrak, Oda Meclis Üyeleri Cavit Demir, Aydoğan Tekin, Yücel Yılmaz, Oktay Türk, İsmail Öztürk, Gürhan Gökdemir ve Genel Yazman İsmail Gören katıldı.

Seminer programının ilk gününde TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu programa katılarak Meclis üyelerine hitap etti. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, ek olarak seminer programına katılan meclis üyelerinin mesele ve çözüm önerilerini dinleyerek, informasyon ve görüş alışverişinde bulunmuş oldu. Bolu TSO Meclis üyeleri de kendi sektörleriyle ve etkinlik alanlarıyla ilgili mesele ve taleplerini TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na aktardı.

TOBB Genel Sekreteri Mustafa Saraçöz’ün açılış konuşmasıyla başlamış olan ve 3 gün süresince devam eden seminer programında meclis üyelerine TOBB’un kurumsal yapısı, küresel gelişmeler ve Türkiye, protokol kuralları, finansal yönetim, TOBB iştiraki GS1, TOBB Tahkimi ve arabuluculuk, e-ticaret, etkili yönetim becerileri, TOBB ETÜ ve MEYBEM benzer biçimde başlıklarda sunumlar yapılmış oldu.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Guncelbursa.com İHA Abonesidir. İhlal bildirimleri için abuse@guncelbursa.com - Alt Yapı: Yel Medya