Güncel Bursa

TÜGVA Ergani’de yaz okullarına devam ediyor

TÜGVA ERGANİ ŞUBESİ TARAFINDAN ‘HER ŞEY İDMANLI, BİLİNÇLİ VE EĞİTİMLİ BİR NESİL İÇİN’ BAŞLATILAN YAZ OKULLARI DEVAM EDİYOR.

TÜGVA Ergani’de yaz okullarına devam ediyor
38 views
14 Temmuz 2019 - 17:00

TÜGVA Ergani Şubesi tarafınca ‘Her şey idmanlı, bilgili ve eğitimli bir nesil için’ başlatılan yaz okulları devam ediyor.

TÜGVA Ergani temsilcisi Cihan Selçuk, TÜGVA’nın yaz okullarına katılacak olan öğrencilerin yapılacak olan spor etkinlikleriyle kendilerini daha zinde hissedeceğini, toplumsal etkinlikler, kitap okuma ve seminerlerle de daha bilgili birer fert haline geleceklerini söylemiş oldu. Selçuk, “Tüm bunlara ilave olarak yıl süresince aldıkları eğitimlerini de yine etmiş olacaklar. Yaz okuluna katılan ortaokullu öğrenciler mini golf, langırt, futbol, voleybol, mangala, mas güreşi, halat çekme, satranç benzer biçimde etkinliklere katılacak. Sportif faaliyetlerimizin yanı sıra gençlerimizin tinsel gelişimlerine katkı sağlayacak, informasyon birikimlerini artıracaktır. Geleceğin gençliğinin tohumlarını bu yaz atacağız, dolayısıyla öğrencileri aramızda görmek istiyoruz. Yaz okulunda çeşitli yaş gruplarından ortaokullu öğrenciler bir araya gelmiş olarak çeşitli kitaplardan okumalar ve seminerler gerçekleştirecektir. Fakat amaç yalnız informasyon vermek değil, bununla birlikte bilinç kazandırmak, yeni dostluklar kurarak kardeşlik bağlarını güçlendirmek, sonucunda ümmet bilincini temin etmektir” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Guncelbursa.com İHA Abonesidir. İhlal bildirimleri için abuse@guncelbursa.com - Alt Yapı: Yel Medya