Güncel Bursa

Yeni doğan bebek helikopter ambulansla Denizli’ye sevk edildi

BALIKESİR ATATÜRK ŞEHİR HASTANESİ YENİDOĞAN YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ’NDE BİR BEBEK HELİKOPTER AMBULANSLA DENİZLİ’YE SEVK EDİLDİ.

Yeni doğan bebek helikopter ambulansla Denizli’ye sevk edildi
45 views
25 Haziran 2019 - 20:40

Balıkesir Mustafa Kemal Atatürk Kent Hastanesi Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi’nde bir bebek helikopter ambulansla Denizli’ye sevk edildi.

Mustafa Kemal Atatürk Kent Hastanesi Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi’nde EVRE 3 Prematür Retinopatisi görme problemi tanısı ile yatan yeni doğan bebek Denizli Devlet Hastanesine ambulans uçakla sevk edildi. Mustafa Kemal Atatürk Kent Hastanesi ufak hastanın ileri incelem ve tedavisinin süratli bir halde sağlanabilmesi için Balıkesir 112 Komuta Denetim Merkeziyle irtibata geçerek sevk talebinde bulunmuş oldu. Meydana getirilen sevk talebi üstüne 112 Komuta Denetim Merkezi zaman kaybetmeden Sıhhat Bakanlığı Hava Koordinasyon ile iletişime geçti. Sıhhat Bakanlığı Helikopter Ambulansı Balıkesir’e gelmiş olarak hastayı Denizli Devlet Hastanesine sevkini gerçekleştirmiş oldu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Guncelbursa.com İHA Abonesidir. İhlal bildirimleri için abuse@guncelbursa.com - Alt Yapı: Yel Medya