Güncel Bursa

Yenidoğan’a kapalı pazar ve otopark

YENİDOĞAN MAHALLESİ SAKİNLERİ, YAKINDA KAPALI PAZAR ALANI VE OTOPARKINA KAVUŞACAK.

Yenidoğan’a kapalı pazar ve otopark
99 views
22 Temmuz 2019 - 16:30

Bursa’nın Gürsu ilçesinde Yenidoğan Mahallesi sakinleri, yakında kapalı pazar alanı ve otoparka kavuşacak.

Yenidoğan Mahallesi’nde Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle oluşturulan kapalı pazar alanı ve otoparkı 3070 metrekare alan üstüne inşa edilecek. Ortalama 10 milyon liralık maliyetle hayata geçiriliyor.

Kapalı pazar alanı ve otoparkının inşaat çalışmalarını inceleyen Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “Mahallemizin mühim gereksinimlerinden önde gelen kapalı pazar alanı ve otoparkını hayata geçiriyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ziraat ilçesi olan Gürsu’muzda yetişen ürünlerin hemşehrilerimize en kolay şekilde ulaşabilmesini sağlayacak kapalı pazar alanımızın ve park meselesine çözüm olacak otoparkımızın ilçemize hayırlı olmasını arzuluyorum. Gürsu’muza meydana getirilen yatırımlara verdiği destek için Büyükşehir Belediyesi Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Kapalı pazar yeri ve otoparkında 185 vasıta kapasiteli kapalı otopark, açık otopark alanları ile pazar ve vatandaşların her türlü gereksinimlerini karşılayabilecekleri toplumsal donatılar bulunacak.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Guncelbursa.com İHA Abonesidir. İhlal bildirimleri için abuse@guncelbursa.com - Alt Yapı: Yel Medya