Güncel Bursa

Yılmaz: “Kesin adımlarla ilerleyeceğiz”

AK PARTİ YEREL YÖNETİMLER BAŞKAN YARDIMCISI VE SAMSUN MİLLETVEKİLİ YUSUF ZİYA YILMAZ, “ÜLKEMİZE HİZMET NOKTASINDA HİÇ BİR AKSAKLIĞA İZİN VERMEYECEĞİZ, KARARLI ADIMLARLA İLERLEYECEĞİZ” DEDİ.

Yılmaz: “Kesin adımlarla ilerleyeceğiz”
53 views
25 Haziran 2019 - 15:54

AK Parti Mahalli Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, “Ülkemize hizmet noktasında hiçbir aksaklığa izin vermeyeceğiz, kesin adımlarla ilerleyeceğiz” dedi.

AK Parti TBMM Grup Toplantısı Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleşti. Grup toplantısında mühim mesajlar verilirken, AK Parti Mahalli Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuşmasını Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı ile beraber aynı sırada oturarak takip etti.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın iç ve dış gelişmelerle ilgili fazlaca mühim mesajlar verdiğini ifade eden Yılmaz, “Türkiye’nin istikrarını bozmayı amaçlayanlara en güzel cevabı, icraatlarımız ve başarılarımızla vermekte kararlıyız” açıklamalarına dikkat çekti.

Yılmaz, “Ülkemize hizmet noktasında hiçbir aksaklığa izin vermeyeceğiz, kesin adımlarla ilerleyeceğiz. Vatanımızda istikrar bozulsun diye bekleyen çevreler umduklarına asla ulaşamayacak. Daha fazlaca çalışacağız, devletimizde birlik ve beraberliğimizi daha fazlaca artıracağız. Ülkemiz ve milletimiz için çalışmaya, üretmeye, sorunları çözmeye, yeni atılımları gerçekleştirmeye devam edeceğiz. AK Parti’ye halkımızın olan itimatını bu zamana kadar asla boşa çıkarmadık, bundan sonrasında da çıkarmayacağız” ifadelerini kullandı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Guncelbursa.com İHA Abonesidir. İhlal bildirimleri için abuse@guncelbursa.com - Alt Yapı: Yel Medya