Güncel Bursa

Zamanı butik otel kır düğünlerine ev sahipliği meydana getirecek

GÜRSU’NUN BİR TURİZM ŞEHRİ OLARAK GELİŞMESİNİ SAĞLAMAK HEDEFİYLE GÜRSU BELEDİYESİ’NCE HAYATA GEÇİRİLEN BUTİK OTEL, TARİHÎ KİMLİĞİYLE ARTIK KIR DÜĞÜNLERİNE DE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK.

Zamanı butik otel kır düğünlerine ev sahipliği meydana getirecek
38 views
20 Haziran 2019 - 17:35

Gürsu’nun bir gezim şehri olarak gelişmesini sağlamak hedefiyle Gürsu Belediyesi’nce hayata geçirilen butik otel, tarihî kimliğiyle artık kır düğünlerine de ev sahipliği meydana getirecek.

Gürsu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafınca tarihî butik otelde meydana getirilen bahçe genişletme ve yenileme çalışmalarıyla otel kır düğün mekânı olarak da hizmet verecek. Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “Gürsu, tarihin ışığını bugüne taşıyan varlıklı mirası yaşatan sokak ve yapılarıyla da ön plana çıkmakta. Zamanı butik otelimiz de, ilçemizin tarihiyle köprü oluşturan yapılarından biri. Otelimiz, Gürsu’muzun gezinsel değerlerini görmek maksadıyla ilçemize gelen misafirlerimize de ev sahipliği yapmakta. Butik otelimizin hizmet alanını genişletmek maksadıyla emekler yapıyoruz. Otelimiz, bahçesinde yaptığımız genişletme çalışmasıyla artık kır düğünü organizasyonlarına da ev sahipliği meydana getirecek. İlçemizin tarihini yansıtan otelimiz, birçok organizasyona ev sahipliği meydana getirecek şekilde hizmet verecek. İlçemize hayırlı olsun” dedi.

Ortalama 500 metrekare alan üstünde oluşturulan 4 kattan oluşan butik otelde zemin katta resepsiyon, kafe, restoran, müdür odası ve müştemilât, birinci katta 5, ikinci katta 3 yatak odası, personel odası ve sofa bulunuyor. Toplam 10 yatak odası içeriyor.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Guncelbursa.com İHA Abonesidir. İhlal bildirimleri için abuse@guncelbursa.com - Alt Yapı: Yel Medya